O nás - Spolupráca

"1.septembra 2015 sa začala nová etapa spolupráce Športového klubu ALTIUS a Spojenej školy na Mokrohájskej 3 v Bratislave.

Oba subjekty sa dohodli na úzkej spolupráci v rámci rozvoja športovej činnosti a za cieľ si dali vrátenie mimoškolských športových aktivít pre žiakov a študentov prostredníctvom organizovaných tréningov.

Veríme, že k naplneniu tohto cieľa prispeje aj spolupráca so Slovenským zväzom telesne postihnutých športovcov a so Slovenským paralympijským výborom."

 

 

V roku 2019 začala spolupráca so športovým mentálnym koučom Petrom Bielikom (www.peterbielik.sk).

Peter Bielik :

" Včera som strávil deň s SVK paralympijskou reprezentáciou Boccia na sústredení v Belej. Prežívame  sviatky, ktoré verím že nie sú len o prejedaní sa, pití alkoholu a oblievaní vodou. Vnímam že práve tieto dni majú oveľa silnejšie posolstvo. Deň s týmito krásnymi ľudmi mi toto posolstvo pripomenul. Odvaha statočne niesť čo mi život nadelil. Túžba nevzdávať sa a naopak rozvíjať sa. Cez toto všetko pomáhať si navzájom , snívať a žiť. Rád by som vzdal hold a rešpekt týmto ľuďom. A nielen im. Ale aj ich rodičom a trénerom , ktorí im pomáhajú v ich snažení, pretože bez nich by to nešlo. Vázim si, že aj ja som tak trošku súčasťou tejto veľkej rodiny. "PARTNERI

 

Top